Evde Ek İş İlanları

Evde Davetiye Katlama işiEk iş bul ekibi olarak Evde Davetiye Katlama işi 2017 ile ilgili sizlere evde ek iş imkanı sunacağız. Evde Davetiye Katlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlere ek iş imkanı sunmaya devam ediyoruz. Evde Davetiye Katlama işi adlı makalemize göz atmanızı öneriyoruz.
Evde Davetiye Katlama işi

Evde Davetiye Katlama işiEvlerinizde davetiye işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde Davetiye Katlama işi veren firmalar ile anlaşmamız doğrultusunda 25 kişiye günlük 1000 adet evde davetiye katlama işi vereceğiz. Bir çok kişinin merakla beklediği bu iş sayesinde evinizde para kazanma imkanınız var. En çok aranan işlerden biri olan katlama işi için bir çok başvuruyu sosyal medya hesaplarımızdan aldık. Evinizde günde 4-8 saatinizi ayırarak Evde Davetiye Katlama işi 2017 yılı itibari ile siz değerli site sakinleri ile paylaşmaya başlayacağız. Davetiye katlama işi veren firmalar hızlı ve çabuk teslim yapmak amacı ile yetiştiremediği işleri bizlere yönlendirmektedir. Bizde sizlere bu konu hakkında bilgi vererek talep oluşturmaktayız. Bu işi alanların elini hızlı tutması gerekmektedir günlük 1000 adet davetiye yollanacağı için sürekli çalışmanız gerekmektedir. Kendiniz veya çevrenizle oluşturacağınız ekip ile davetiye katlama işinde çalışma sürenizi azaltabilirsiniz. Davetiye katlama işi başlığından da anlaşılacağı gibi size gönderilecek olan davetiyeleri katlayıp, firmanın verdiği zarflara koymanız gerekmektedir. Bu işte temiz ve titiz olmasınız önem arz etmektedir. Düzenli ve zamanında işi teslim etmeniz halinde firmalar sizlere sürekli iş yollayacaktır.

Evde Davetiye Katlama işi için Başvuru Yap

Evde Davetiye Katlama işi veren firmalar

Evde davetiye katlama işi veren firmalar bizimle iletişim bölümünden iletişime geçerek sitemizde ilanınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Ek iş bul ekibi sizler için çalışmaya devam ediyor.

Başvurularınızı yazımızın devamında bulunan örnek başvuru formuna uygun bilgilerinizi doldurup bizlere sayfanın alt kısmında bulunan yerden yollamanız gerekmektedir. Eğer bu işi titizlikle yapacağınıza inanıyorsanız 1000 davetiye katlama işinden 50 TL-100 TL arası kazanabilirsiniz. Günlük 1000 tane davetiye katladığınızı düşünürsek aylık 1500-3000 TL kazanmanız mümkündür. Sizlerden gelecek olan başarı hikayelerinide sayfmızın iletişim kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başvuru Formu Örneği :

Davetiye katlama için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.

  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : Düzce / Merkez  “Evde Davetiye Katlama işi”. Ben Ahmet, 2 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Davetiye Katlama işini sizlere 7 günde teslim edebilirim ve 1000 tane davetiye katlamayı 75 TL’den yapabilirim. Bu konuda önceden tecrübem bulunmaktadır.

Evinizde düğme paketlemek istermisiniz. Bunun için Evde Düğme Paketleme işi konumuzu inceleyebilirsiniz.

İlan
İlan Açıklaması
Evde Davetiye Katlama işi
İlan tanımı
Evde davetiye katlama işi, Evde davetiye katlama işi veren firmalar ve telefonları, evde davetiye katlama işi verilir, evde daveti katlama, evde ek iş
Yazar :
Evde ek iş
Yazar Resim :

Bir önceki yazımız olan Çeviri işi ilanları başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Almanca çevirmen arıyorum ve Arapça çevirmen arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

149 ilan